Produkty

SUŠENÝ SNACK
Je libo chipsy nebo kostičky? Ochutnat je můžete ve variantě zeleninové i ovocné. K tomuto mimořádně zdravému mlsání patří sušená jablíčka, sušená červená řepa i sušený celer – a sice v několika variantách. Použít je můžete ve studené i teplé kuchyni.
SMAŽENÝ ZELENINOVÝ SNACK
Tenoučké smažené zeleninové lupínky charakterem velmi připomínají klasické bramborové chipsy. Naše alternativa je však o poznání zdravější a chuťově výraznější. Vyzkoušejte sami. Vybrat si můžete z několika zeleninových kombinací a příchutí.
CHYTRÉ PŘÍSADY NA VAŘENÍ
Šetří váš čas a přitom neobsahují chemii jako běžná dochucovadla. S jejich pomocí daleko rychleji zvládnete připravit polévku či omáčku. Plnohodnotně nahradí čerstvou zeleninu, dokonale nahradí domácí zavářku či důmyslně zahustí vaše pokrmy.
Bramborové vločky v průmyslovem balení
Bramborové vločky slouží jako dokonalý meziprodukt pro výrobu bramborových kaší, knedlíků, bramboráků, halušek apod. Vybrat si můžete ze tří druhů. Báječně se hodí k výrobě nejrůznějších ochucených směsí, jejichž základem je bramborové těsto.
Zdravé cereálie s amarantem
Křupky rozmanitých tvarů a příchutí jsou vyrobeny z extrudované kukuřičné krupice a rýže. Všechny jsou bezlepkové. A všechny obsahují tajemnou zdraví neobyčejně prospěšnou ingredienci – tzv. obilovinu Aztéků či plodinu budoucnosti – amarant.
Zdravé snídaňové kaše
Zdravě bychom měli prožít každičký svůj den a zdravě bychom jej měli zahájit ihned po probuzení. Celosvětovým trendem jsou proto zdravé snídaňové kaše – příjemně vás zasytí, jsou velmi jednoduché na přípravu a dochutit si je můžete na mnoho delikátních způsobů.
Bezlepkové mouky
K bezlepkové stravě se dnes již neuchylují pouze nemocní, ale také ti, kdo chtějí zůstat věčně zdraví. Bezlepkové potraviny jsou lépe stravitelné a nezatěžují tolik organismus jako ty z obilné mouky. Vyzkoušejte naši bezlepkovou mouku pohankovou nebo amarantovou.
logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím