SUŠENÁ ZELENINA DO OMÁČEK SUŠENÁ ZELENINA DO OMÁČEK
Nad tímto výrobkem, obsahujícím směs sušené mrkve, pastináku a kořene celeru, zaplesá srdce každé hospodyňky. 
23,90 Kč
SUŠENÁ ZELENINA DO POLÉVEK SUŠENÁ ZELENINA DO POLÉVEK
Sušená zelenina do polévek obsahuje směs sušené mrkve, pastináku, kořene celeru, kapusty, celeru, petrželové natě a pórku.
23,90 Kč
SUŠENÉ BRAMBOROVÉ VLOČKY SUŠENÉ BRAMBOROVÉ VLOČKY
Sušené bramborové vločky jsou dokonalým vynálezem. V kuchyni jsou naprosto nedocenitelným pomocníkem – jakmile je jednou použijete, už nikdy nebudete chtít jinak.
22,70 Kč
DLOUHÉ VLASOVÉ NUDLE DLOUHÉ VLASOVÉ NUDLE
Doplňkovým sortimentem přísad do kuchyně jsou oblíbené vlasové nudle. 
17,90 Kč
logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím