VÝTEČNÉ DO JOGURTU, DO MÜSLI NEBO JEN TAK DO DLANĚ

Už se vám omrzely jablečné chipsy FarmLander a přitom se nechcete vzdát té příjemné chuti sušených jablíček? Potom vyzkoušejte jablečné křupavé kostky FarmLander. Jsou stejně tak voňavé a chutné a také 100% přírodní. A určitě si je také zamilujete. Mlsat je můžete opravdu po troškách pěkně z dlaně. Nepřejíte se jich a přitom vás příjemně zasytí. Jsou lehce stravitelné. A uplatníte je ve studené i teplé kuchyni. Výtečně se hodí například do ovocného chlebíčku. A oceníte je také tehdy, když si budete chtít pochutnat na zdravé chutné snídani. Zkuste si je nasypat do přírodního bílého jogurtu nebo si s jejich pomocí připravte domácí müsli. Na pánvi nasucho opražte dvě až tři hrstičky ovesných vloček, přidejte hrst rozinek, nasekané ořechy či slunečnicová semínka, vsypte pytlík jablečných křupavých kostek FarmLander, vše na pánvi společně prohřejte, přidejte dvě až tři lžíce medu, nechte je ve směsi rozpustit a na závěr zlehounka zaprašte skořicí. Mňam.
Jablečné křupavé kostky FarmLander nabízíme v 75 g balení. Výrobek obsahuje 1 106 kJ, 61,7 g sacharidů a 0,23 g tuků. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť!

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím