VSAĎTE PO VÁNOCÍCH NA ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Také po Vánocích bojujete s přebytečnými kily? Navykli jste si zalehnout k televizi s talířem cukroví a vyzobat ho do posledního drobečku takřka poslepu? Nelíbí se Vám představa, že teď už si k oblíbenému večernímu seriálu žádný pamlsek nedáte? My Vám rozumíme a máme pro Vás elegantní řešení. Zkuste si namísto lineckého, úlků a cukrových perníčků nandat do misky sušené jablečné chipsy společnosti FarmLander. Naše sušená jablíčka jsou stoprocentně přírodní. Jsou zdravá. Slaďoučká. Krájená na tenoučké plátky. Jsou lehce křupavá. A velice chutná. Spolehlivě zařídí, že Vás chutě na nezdravé vánoční mlsání rychle přejdou. Nebudete se cítit těžcí a přesycení. Bude se Vám lépe pohybovat. A bude se Vám lépe dýchat. Nebudete trpět výčitkami svědomí z dalších nedodržených novoročních předsevzetí. Rychle se vrátíte zpět do formy. A Vaše oblíbené úzké džíny, které se Vám přes svátky jakoby omylem sepraly, Vám zase budou.
Jablečné chipsy FarmLander nabízíme v 50 g balení. Výrobek obsahuje 737 kJ, 41,2 g sacharidů a 0,15 g tuků. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť!

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím