TUHLE KŘUPAVOU ZELENINOVOU POCHOUTKU SI ZAMILUJETE

Patříte mezi milovníky smažených bramborových lupínků a jejich zdravá „náhražka“ v podobě sušených zeleninových chipsů vás zkrátka neuspokojuje? Dobrá, zkusme to pomalu. Chcete-li se ubrat zdravější cestičkou, nemusíte po ní pelášit jako o život, zvolte mírnější tempo. Co kdybyste pro začátek vyzkoušeli nahradit smažené bramborové lupínky smaženými plátky zeleniny? Budete zírat, jak neuvěřitelně jsou dobré. A překvapí vás také, že na rozdíl od fádních brambor, u nichž si k chuti výrobci často musí dopomoct celou škálou chemických příchutí (slaninové, paprikové, pizza…), zeleninovým chipsům dokonale kraluje jejich vlastní chuť – jen maličko přisolená a připepřená. Zeleninové chipsy z mrkve a pastináku s příchutí mořské soli a pepře značky FarmLander jsou citlivě dokřupava smažené na oleji vybrané kvality. Spojení mrkve a pastináku je vybrané přímo mistrovsky, dokonale se vzájemně doplňují, podporují a přitom jeden druhému dopřejí vyniknout. O mrkvi jste už odmalička slýchali, že je výborná pro zdraví očí. A podle dalších průzkumů navíc snižuje riziko rakoviny. Pastinák pomáhá při potížích s močovým měchýřem a při ledvinových kamenech. A to je pochopitelně jen krátký výčet všech dobrých vlastností. Neváhejte a vyzkoušejte!
Smažené zeleninové chipsy – mrkev a pastinák s příchutí mořská sůl a pepř FarmLander nabízíme v 35 g balení. Výrobek obsahuje 745 kJ, 29,7 % sacharidů a 37,48 g tuků. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť!

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím