SVÍČKOVÁ JAKO OD MAMINKY

Oblíbili jste si sušenou zeleninu do polévek FarmLander? Pak si docela jistě zamilujete také sušenou zeleninu do omáček téže značky. Její výhody jsou evidentní. Díky sušené zelenině do omáček FarmLander totiž velice snadno, rychle a pohodlně připravíte své oblíbené omáčky – jako například populární svíčkovou. Odpadne vám totiž zdlouhavé čistění a krájení zeleniny a nemusíte trnout strachy, jestli všechny potřebné ingredience máte v syrovém stavu v lednici. Směs sušené mrkve, pastináku a kořene celeru je přesně tím, co v tu chvíli potřebujete. Je skladná, dlouho vám vydrží a vždycky ji najdete na svém místě. Proměnit ji na šťavnatý základ vaší omáčky je pak úplná hračka. Sušenou směs stačí deset minut povařit, případně ji předem chvíli namočit. FarmLander sušená zelenina do omáček je 100% přírodní, neobsahuje žádnou chemii a výsledná chuť omáčky je díky ní lahodná a zcela autentická… jako od maminky.
Sušenou zeleninu do omáček FarmLander nabízíme ve 100 g balení. Výrobek obsahuje 1 394 kJ, 43,2 g sacharidů a 2,3 g tuků. Pořídíte ji v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť!

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím