PRVNÍ POMOC PRO VAŠI POLÉVKU

Blíží se poledne a vy jste manželovi a dětem slíbili dobrou polévečku. Otevíráte dveře od lednice, kouknete do šuplíku se zeleninou a vtom vás polije horko – mrkev i celer tu chybí. A sakra, co teď? Na to, abyste rychle sfrkli do supermarketu není čas. Soudružská výpomoc, kdy se kvůli hrsti mouky či pár vajíčkům zvonilo na sousedku, se dnes už moc nepěstuje. Vlastní zeleninovou zahrádkou nedisponujete. A zklamat očekávání vašich miláčků se vám opravdu nechce. Je vám to povědomé? Také už jste se ocitli v podobně nezáviděníhodné situaci? Pak pro vás máme snadnou pomoc pro příště, kterou se vyplatí mít „pro sichr“v každé kuchyni. Je to SOS pomocník pro vaši polévku – sušená zelenina do polévek FarmLender. Je 100% přírodní. Obsahuje směs sušené mrkve, pastináku, kořene celeru, kapusty, celeru, petrželové natě a pórku, a když je vám opravdu ouvej, spolehlivě vám vytrhne trn z paty. A nejen tehdy, když čerstvou zeleninu nemáte. Ale také tehdy, když nemáte čas na její čistění nebo krájení, případně se vám jednoduše nechce. Nu co, to přece není hřích. Použití sušené zeleniny do polévek FarmLander je totiž velice snadné. Stačí ji deset minut povařit, případně ji předem chvíli namočit.
Sušenou zeleninu do polévek FarmLander nabízíme ve 100 g balení. Výrobek obsahuje 1 300 kJ, 49 g sacharidů a 2,6 g tuků. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť!

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím