JEDEN VÝROBEK – NEKONEČNĚ MNOHO VYUŽITÍ…

Víte, co nejvíc milujeme na sušených zeleninových a ovocných produktech FarmLander? Jejich variabilitu. Tu nekonečnou škálu možností jejich využití, ať již ve studené nebo v teplé kuchyni. Nepřestanou vás znovu a znovu ohromovat. Budou vám chutnat na tisíc způsobů. Vždy stoprocentně přírodní. Vždy stoprocentně zdravé. A to je přece pecka! Oceníte to zejména u sušených zeleninových kostek z červené řepy a celeru FarmLander. Můžete je jen tak jednoduše pohodlně chroupat rovnou z dlaně. Jejich chuť je mimořádně vyvážená a příjemná. Nebo je nasypte do pekáče pod dušené krůtí stehýnko a uvidíte, jak se budete olizovat. Výtečně se též hodí do omáček. A když jimi dochutíte polévku, to budete mrkat – dodají jí svůdný ruský šmrnc. Červená řepa aktivuje tvorbu červených krvinek, které zásobují buňky kyslíkem, čímž vyvolává optimističtější náladu. Celer snižuje hladinu cholesterolu, zklidňuje nervový systém, napomáhá detoxikaci organismu a blahodárně reguluje hormony obou pohlaví, čímž zvyšuje plodnost. Takže hurá do toho! 

Sušené kostky z červené řepy a celeru FarmLander nabízíme v 60 g balení. Výrobek obsahuje 1 126 kJ, 63 g sacharidů a 1,86 g tuků. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť! 

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím