I VY CHCETE VAŘIT ZDRAVÉ POLÉVKY?

Jste polévkoví? A také máte nejraději pořádné poctivé polévečky, co v nich div lžíce nestojí? Jistě, jsou vynikající, zvlášť když si je uvaříte doma z čerstvých, zdravých a voňavých surovin. Takové polévky vás zahřejí nejen v žaludku, ale rovnou u srdce. A nejen teď, když venku mrzne, až praští. Ale ouha, koukáte na tu hromadu zdravé zeleniny, co jste právě nasypali do hrnce, a už už saháte po dóze s moukou, abyste pokrmu dodali řádnou hustotu, když tu vám na mysli vytane článek o třech bílých jedech, který jste nedávno četli. Patří mezi ně nejen sůl a cukr, ale také mouka. A vy už dumáte, jak to zaonačit, aby vaše polévečka byla zdravá durchom durch. Řešení je jednoduché: bramborové vločky k zahušťování pokrmů společnosti FarmLander. Jsou stoprocentně přírodní bez chemických barviv a konzervantů. Jsou bezlepkové. A nezůstane vám po nich v polévce žádná hrudka, jenom vůně čerstvých brambor. Stačí nasypat, promíchat, krátce povařit a máte hotovo! 
Bramborové vločky k zahušťování pokrmů FarmLander nabízíme v 250 g balení v sáčku nebo v praktické dóze o obsahu 200 g. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť! 

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím