DEJTE SBOHEM SMAŽENÝM BRAMBŮRKÁM…

Už jste se někdy zamysleli nad tím, jak nezdravé jsou smažené bramborové lupínky, kterých jste schopni skřoupat na posezení celý pytlík? Možná si řeknete – vždyť je to jen hrstka a skoro nic to neváží. Jenže i to zdánlivé nic vám může způsobit pěkné problémy. Jedno nicotné balení brambůrek totiž obsahuje třetinu až polovinu doporučené denní dávky tuku – to platí pro dospělého člověka, pro dítě je to pochopitelně ještě více alarmující. A pak je tu také sůl. Té je člověku doporučeno zkonzumovat 5 – 6 g denně. Schválně mrkněte, kolik jí obsahují vaše oblíbené brambůrky. A nejsou to jen plané výhružky – sůl obsahuje sodík a jeho konzumace v nadměrném množství způsobuje zvýšení krevního tlaku, případně poškození srdce nebo ledvin. Tak co? Stačilo? Neskřoupli byste raději něco zdravého a přitom neobyčejně chutného? Vyzkoušejte sušené chipsy z červené řepy od společnosti FarmLander. Jsou stoprocentně přírodní. Zdraví prospěšné. A jedním slovem vynikající.
Sušené chipsy z červené řepy FarmLander nabízíme v 50 g balení. Výrobek obsahuje 936 kJ, 26,7 g sacharidů a 1,2 g tuků. Pořídíte je v síti CBA NUGET a Enapo, v maloobchodní síti Brněnka, v prodejnách Náš Grunt a Zdraví z přírody a na všech benzinových pumpách společnosti Mol Retail. Přejeme Vám dobrou chuť!

logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím