SUŠENÉ JABLEČNÉ CHIPSY SUŠENÉ JABLEČNÉ CHIPSY
Jablečné chipsy FarmLander jsou sympaticky tenké, příjemně křupavé a velice chutné. Jsou 100% přírodní a není vám po nich těžko od žaludku. Když si je zamilujete, neztloustnete. 
17,50 Kč
SUŠENÉ CHIPSY Z ČERVENÉ ŘEPY SUŠENÉ CHIPSY Z ČERVENÉ ŘEPY
O tom, že červená řepa je zdravá, dnes už nikdo nepochybuje. Červená řepa podporuje růst buněk a opravuje jejich jádra.
17,50 Kč
SUŠENÉ KOSTKY – ČERVENÁ ŘEPA A CELER SUŠENÉ KOSTKY – ČERVENÁ ŘEPA A CELER
Alternativou k chipsům z červené řepy jsou kostky z červené řepy a celeru. Chutný sušený zeleninový mix je 100% přírodní a 100% zdravý.
17,90 Kč
SUŠENÉ JABLEČNÉ KOSTKY SUŠENÉ JABLEČNÉ KOSTKY
Jablečné kostky FarmLander si zamiluje každý, kdo chce malou změnu. Můžete je mlsat přímo z dlaně. Oceníte je při dochucení jogurtu či müsli.
17,90 Kč
logo signature

O firmě Korcom

Výrobní a distribuční společnost Korcom s.r.o. zahájila svou činnost v roce 2012. Své aktivity postavila na mnohaletých obchodních zkušenostech a postupně je rozšířila o budování vlastní obchodní značky FarmLander. Je jediným tuzemským výrobcem bramborových vloček (přírodní zahušťovadlo do polévek a omáček a rovněž meziprodukt pro výrobu sypkých instantních směsí – knedlíků, kaší či placek. Pod značkou FarmLander dále naleznete sušené zeleninové a ovocné chipsy a kostky, smažené zeleninové chipsy různých příchutí, praktickou a přitom přírodní sušenou zeleninu do polévek a omáček, klasické vlasové nudle či chutné cereálie.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím